Якість

Сертифіковані продукти харчування дають впевненість покупцям в їх безпечності, високій якості і дотриманні норм і стандартів виготовлення та зберігання.

Продукція ТМ Yarych щорічно проходить сертифікацію та отримує необхідний позитивний відгук спочатку у експертів, потім у покупців завдяки чому має високі показники продажу.

Сертифікація

HALAL GLOBAL CERTIFICATION CENTRE

Взаємна повага до культури, традицій і релігії споживачів нашої продукції лежить в основі всієї нашої діяльності. Ми розуміємо наскільки це важливо, тому отримали сертифікат Halal, який є підтвердженням відповідності продукції ісламським нормам.

СЕРТИФІКАЦІЯ IFS FOOD

Щорічно компанія Ярич проходить сертифікацію IFS FOOD Safety для підтвердження на відповідність загальноприйнятим міжнародним стандартам якості та безпечності продукції та процесів компанії. Також це дозволяє всьому персоналу фабрики регулярно проходити навчання за стандартами IFS FOOD та отримувати відповідний сертифікат, який засвідчує підвищення власного професійного рівня.

  • підтверджуємо прозорість процесу харчового ланцюга – від виробництва до споживача;
  • підтверджуємо ефективність сформованих виробничих процесів;
  • підтверджуємо контроль рівня якості продукції та підвищуємо вихід придатної до споживання продукції; зниження ризику випуску невідповідного товару;
  • підтверджуємо зменшення відходів виробництва економне використання ресурсів.